H. Kolps – krásný velký obraz, olej

Březen 24th, 2014 Aukce online Aukce v Obrazy

Prodejce: 13jarda
Aktuální cena: 1,00 Kč
Zbývající čas: 9 dní (Čt 3. duben 2014, 10:03:38 CEST)
Přihodit
Přidat do sledovaných položek

Anglická romantická marína.

Prodejce: vintage10
Cena Kup Teď: 2 900,00 Kč
Zbývající čas: 9 dní (Čt 3. duben 2014, 07:44:39 CEST)
Kup Teď
Přidat do sledovaných položek

Nábřeží – přístav- Holandsko – W.Nobels.

Prodejce: vintage10
Cena Kup Teď: 6 900,00 Kč
Zbývající čas: 9 dní (Čt 3. duben 2014, 07:44:16 CEST)
Kup Teď
Přidat do sledovaných položek

Procházka(Jaro)Jaroslav.Olej na desce.Pohled-Praha

Prodejce: koukal58
Aktuální cena: 1,00 Kč
Zbývající čas: 9 dní (Čt 3. duben 2014, 00:13:34 CEST)
Přihodit
Přidat do sledovaných položek

Rám blondel 505 / 705 mm LIRA

Únor 25th, 2014 Aukce online Aukce v Obrazy

Prodejce: ramecky
Cena Kup Teď: 2 500,00 Kč
Zbývající čas: 9 dní (Pá  7. březen 2014, 07:16:21 CET)
Kup Teď
Přidat do sledovaných položek

MOŘE – EMANUEL HOSPERGER – AKVAREL originál podpis

Únor 24th, 2014 Aukce online Aukce v Obrazy

Prodejce: SID_77
Aktuální cena: 1,00 Kč
Zbývající čas: 6 dní (Po  3. březen 2014, 22:35:57 CET)
Přihodit
Přidat do sledovaných položek

Biedermeier portrét !! č.2 Z počátku 19.století

Prodejce: galerie5
Aktuální cena: 1,00 Kč
Zbývající čas: 6 dní (Po  3. březen 2014, 22:25:13 CET)
Přihodit
Přidat do sledovaných položek

zlacený ovál rám k obrazu

Prodejce: rudlik23
Aktuální cena: 2 800,00 Kč
Zbývající čas: 9 dní (Čt  6. březen 2014, 22:04:45 CET)
Přihodit
Přidat do sledovaných položek

Jiří Načeradský – Tančící dívky – litografie

Leden 30th, 2014 Aukce online Aukce v Obrazy

Prodejce: GalerieDolmen
Aktuální cena: 1,00 Kč
Zbývající čas: 9 dní (Ne  9. únor 2014, 20:15:00 CET)
Přihodit
Přidat do sledovaných položek

KAREL SOUČEK – V KAVÁRNĚ

Prodejce: arenzano1
Aktuální cena: 1,00 Kč
Zbývající čas: 6 dní (Čt  6. únor 2014, 20:15:00 CET)
Přihodit
Přidat do sledovaných položek

Stránka 1 z 612345...Poslední »