H. Kolps – krásný velký obraz, olej

Březen 24th, 2014 Aukce online Aukce v Obrazy

Prodejce: 13jarda
Aktuální cena: 1,00 Kč
Zbývající čas: 9 dní (Čt 3. duben 2014, 10:03:38 CEST)
Přihodit
Přidat do sledovaných položek

Anglická romantická marína.

Prodejce: vintage10
Cena Kup Teď: 2 900,00 Kč
Zbývající čas: 9 dní (Čt 3. duben 2014, 07:44:39 CEST)
Kup Teď
Přidat do sledovaných položek

Nábřeží – přístav- Holandsko – W.Nobels.

Prodejce: vintage10
Cena Kup Teď: 6 900,00 Kč
Zbývající čas: 9 dní (Čt 3. duben 2014, 07:44:16 CEST)
Kup Teď
Přidat do sledovaných položek

Procházka(Jaro)Jaroslav.Olej na desce.Pohled-Praha

Prodejce: koukal58
Aktuální cena: 1,00 Kč
Zbývající čas: 9 dní (Čt 3. duben 2014, 00:13:34 CEST)
Přihodit
Přidat do sledovaných položek

Dřevěný věšák

Březen 21st, 2014 Aukce online Aukce v Starožitnosti

Prodejce: radimos2
Aktuální cena: 900,00 Kč
Cena Kup Teď: 1 300,00 Kč
Zbývající čas: 9 dní (Po 31. březen 2014, 23:23:23 CEST)
Přihodit
Kup Teď
Přidat do sledovaných položek

Velke starozitne rytirske kreslo Chippendale c.1

Prodejce: royal-antique
Cena Kup Teď: 4 900,00 Kč
Zbývající čas: 29 dní (Ne 20. duben 2014, 23:20:17 CEST)
Kup Teď
Přidat do sledovaných položek

Velke starozitne rytirske kreslo Chippendale c.2

Prodejce: royal-antique
Cena Kup Teď: 4 900,00 Kč
Kup Teď
Přidat do sledovaných položek

Prekrasny dlouhy stul a 6kozenych zidli kolonialni

Prodejce: royal-antique
Cena Kup Teď: 17 900,00 Kč
Zbývající čas: 29 dní (Ne 20. duben 2014, 23:18:36 CEST)
Kup Teď
Přidat do sledovaných položek

Starozitny stolek a 4 kresla LXVI skladem 4sestavy

Prodejce: royal-antique
Cena Kup Teď: 14 990,00 Kč
Kup Teď
Přidat do sledovaných položek

Starozitny belgicky jidelni stul a 6zidli

Prodejce: royal-antique
Cena Kup Teď: 14 900,00 Kč
Zbývající čas: 29 dní (Ne 20. duben 2014, 23:18:35 CEST)
Kup Teď
Přidat do sledovaných položek

Stránka 1 z 2512345...1020...Poslední »